Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Mnie

Moją wielką pasją i sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu są wszelkiego rodzaju robótki ręczne. Kiedy miałam kilka lat babcia nauczyła mnie robić na szydełku i pierwszych ściegów hafciarskich. Później zaczęłam kupować różnego rodzaju książki i gazety z których sama uczyłam się wszelakich technik rękodzielniczych. Robiłam dla swoich dzieci sweterki na drutach, później je haftowałam – i tak wychodziły małe artystyczne rękodzieła, oprócz tego wraz z przybywaniem w szufladach nowych serwetek i obrusów wykonywałam różne przeróbki firanek i narzut. Dodatkowym moim hobby sałato się bibułkarstwo – wierne odzwierciedlanie natury przy pomocy bibuły i krepiny.

W latach 2008-2010 uczestniczyłam w zajęciach na Uniwersytecie Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. W trakcie trwania kursu poznałam i nauczyłam się wielu nowych, nieznanych dla mnie wówczas technik rękodzieła artystycznego, równocześnie doskonaląc te poznane wcześniej.

Po ukończeniu Uniwersytetu i zdaniu Państwowego egzaminu uzyskałam tytuł instruktora rękodzieła artystycznego. Dodatkowo zdałam egzaminy mistrzowskie w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie uzyskując tym samym tytuł Mistrza z zakresu koronczarstwa i haftu.

Miałam okazję prowadzić warsztaty i kursy ucząc różnych technik rękodzielniczych oraz tworzenia kwiatów z bibuły. Przekazywanie posiadanych umiejętności i wiedzy sprawia mi wielką radość oraz satysfakcję.

Wykonuję również prace na zamówienie. Zapraszam do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl